Airbnb opinie klientów oraz aktualne promocje i zniżki na rezerwacje!

W tym poście poznasz opinie podróżników o serwisie Airbnb.pl a także największe plusy i minusy serwisu.

Co to jest Airbnb.pl:

Airbnb to serwis internetowy, który powstał w celu umożliwienia wynajmu miejsca noclegowego. Użytkownicy mogą zarówno wyszukiwać odpowiednie dla siebie kwatery, jak i oferować własne lokale i budynki innym, a tym samym czerpać zyski z wynajmu. Serwis przeznaczony jest dla osób zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym, na przykład na czas wyjazdu wakacyjnego.

airbnb

Strona głowna serwisu Airbnb.

Historia powstania oraz zasady działania serwisu:

Airbnb powstał w San Francisco w 2008 roku. Szybko zyskał popularność we wszystkich częściach świata. Aktualnie umożliwia znalezienie noclegu w 190 państwach. W bazie znajdują się domy, apartamenty, pokoje, a nawet dworki i jachty. Obiekty są dokładnie opisane, a dodatkowo przedstawione na zamieszczonych na stronie fotografiach. W celu rozpoczęcia korzystania z serwisu niezbędne jest dokonanie rejestracji. Użytkownik planujący podróż musi określić czas pobytu i ilość osób. Rezerwacja jest ważna w momencie, kiedy zostanie zatwierdzona przez gospodarza. Ten natomiast ma możliwość zadania zainteresowanemu kilku pytań, aby przekonać się, czy jest to osoba, której chce wynająć swój lokal. Koszt noclegu ustala sam gospodarz. Obsługa klienta czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Airbnb opinie klientów:

Oto opinie jednego z użytkowników serwisu:

„Airbnb przedstawiła mi koleżanka, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Korzystałem z niego już trzykrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Ostatnio byłem z rodziną na wczasach w Toskanii i zaoszczędziłem 30% tego, co musiałbym wydać na noclegi w hotelu. Oszczędności i duży wybór obiektów noclegowych to najważniejsze zalety tego serwisu”.

Opinia następnej osoby:

„Airbnb to idealna propozycja dla kogoś, kto tak jak ja kocha podróże. Dzięki tej stronie znacznie zmniejszyły się moje wydatki na noclegi, bez obniżania standardu. Dwa tygodnie temu wróciłam ze wspaniałych wczasów w Pradze i jak zawsze jestem bardzo zadowolona z apartamentu, który znalazłam dzięki Airbnb. Polecam ten serwis wszystkim, także rodzinie i przyjaciołom”.

Jak widać, Airbnb zyskał bardzo dobrą opinię wśród dotychczasowych użytkowników. Można zatem zarekomendować go wszystkim, którzy są zainteresowani dobrymi, a przy tym niedrogimi noclegami.

Zapraszamy do przesyłania swoich opinii o Airbnb w zakładce kontakt. Jeżeli planujesz rezerwacje kliknij tutaj i zobacz aktualne promocje i kupony rabatowe do serwisu Airbnb.

Aktualne kupony do Airbnb na pierwszą rezerwacje:

kupon airbnb

A Ty jaką masz opinie o serwisie Airbnb? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach poniżej.

 

3 thoughts on “Airbnb opinie klientów oraz aktualne promocje i zniżki na rezerwacje!

  1. Korzystałam z Airbnb kilka razy i nie mam większych problemów, ogólnie mogę polecić serwis ale wiadomo – ceny noclegów trzeba zawsze poruwnywać z innymi portalami 🙂

  2. Czasem warto, czasem lepszym rozwiązaniem jest Booking. Przykładowo jadę w czerwcu do Rimini. Airbnb pokazał mi najtańsze noclegi za 600 zł za 4 dni, natomiast na booking znalazłam za 450 zł na 4 dni ze śniadaniami. Także jest spora różnica. Natomiast airbnb na pewno jest fajną alternatywą do hoteli i ogromnym plusem jest duża baza noclegowa. Korzystałam już kilka razy z airbnb i mogę polecić, moja opinia o tym portalu jest pozytywna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *