SIERPIEŃ 2019 – Airbnb Kupon i kod rabatowy dla nowych użytkowników:

Kupony do Airbnb:

SIERPIEŃ 2019… Kupon 150 PLN zniżki do Airbnb!

tylko dla nowych użytkowników!

#WAŻNE: Przed kliknięciem w kupon przeczytaj cały post z instrukcją, żeby kupon poprawnie się zaaktywował. (całość zajmuje kilka minut)

Skopiuj czerwony link i postępuj zgodnie z instrukcjami aby zaaktywować zniżkę.

_________________________________________________________

Instrukcja krok po kroku:

Kupon działa tylko na kontach, które dopiero utworzymy z linku poniżej. Jeżeli masz już zarejestrowane konto bez promocji lub wykonaną rezerwacje kupon nie zadziała.

KUPON 150 PLN przy rezerwacji za min. 300 zł (bez opłat serwisowych)

Krok 1:
Aby aktywować kupon SKOPIUJ LINK DO PRZEGLĄDARKI i przejdź na stronę:

(Przekopiuj link poniżej do przeglądarki i przejdź na stronę z kuponem)

https://www.airbnb.pl/c/marekg1548

(skopiuj powyższy link do przeglądarki)

Krótki poradnik i FAQ:

Krok 1: Wejdź w link powyżej – skopiuj go do przeglądarki.

Krok 2: Pojawi się taka strona:

kupon airbnb kod rabatowy

Krok 3: Kliknij czerwony przycisk “Zarejestruj się, by odebrać…”

Krok 4: Wypełnij dane i kliknij przycisk Zarejestruj się.

Krok 5: Zaloguj się na maila i sprawdź czy nie trzeba potwierdzić konta. Następnie zaloguj się na airbnb i uzupełnij swój profil (w górnym prawym rogu)

Krok 6: Wybierz obiekt do zarezerwowania, który Cię interesuje. Jeżeli nie ma informacji, że jest to rezerwacja NATYCHMIASTOWA, najpierw musisz poprosić gospodarza o sprawdzenie terminu (tutaj kupon jeszcze nie obniża ceny, ale tym się nie przejmuj). W tym kroku nie płać, zobacz krok 7 przed zatwierdzeniem płatności.

Krok 7: Jeżeli złozyłeś/aś zapytanie i gospodarz potwierdził termin przejdź do strony płatności. Tutaj kupon odejmie automatycznie kwotę jeżeli rezerwacja jest na 300 zł lub więcej. Sprawdź czy kupon odjął kwotę przed zatwierdzeniem płatności.

airbnb-1024x518

Cały poradnik dostępny pod linkiem:

Kliknij tutaj aby zobaczyć poradnik krok-po-kroku jak wykorzystać kupon rabatowy. (Dla początkujących)

_________________________________________________________

Otrzymujecie do wykorzystania kredyt w wysokości ok. 100 zł (w zależności od kursu). Minimalna kwota rezerwacji to około 300 zł  (np. 2 doby po 150 zł każda lub więcej) – bez kosztów serwisowych. Zawsze upewnij się czy kupon się zaaktywował, warunki się zmieniają.

Uwaga – minimalna kwota rezerwacji musi być liczona bez opłat serwisowych. Wtedy kupon automatycznie uaktywni się na stronie płatności i odejmie kwotę kuponu.

Czyli rezerwując np. za 300 zł zapłacisz tylko 200 zł!

PS. Jeżeli masz pytanie / kupon nie działa kliknij tutaj i skontaktuj się z nami lub przeczytaj ten poradnik o Airbnb jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o portalu Airbnb. Pod tym linkiem przeczytasz opinie Airbnb i szczegółowe instrukcje, jeżeli korzystasz z serwisu pierwszy raz.

Życzymy udanego wypoczynku!

4 thoughts on “SIERPIEŃ 2019 – Airbnb Kupon i kod rabatowy dla nowych użytkowników:

  1. Dziękuje za udostępnienie kuponu do Airbnb – własnie zarezerwowałam swój nocleg ze zniżką 100 zł. Dzięki temu urlop wakacyjny będzie bardziej udany.

  2. Dzięki za udostępnienie kuponu do Airbnb!! 🙂 Właśnie zarezerwowałam z 100 zł zniżką pobyt we wrześniu w Hiszpanii. Pozdrawiam gorąco! 🙂

  3. Dziękuję za kupon do airbnb. Kod rabatowy dał mi 100 zł zniżki do airbnb na noclegi oraz 40 zł prawie kod rabatowy na airbnb atrakcje. Zarezerwowalem z kuponem do airbnb nocleg w Barcelonie oraz zniżkę na rejs statkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *